| vanessa12345 a întrebat:

Am un site uCoz si am observat ca webtopul e ca si deskopul calculatorului, dar nu reusesc sa bag pe el nimic? Este vreo sansa sa pot pune si alte lucruri pe webtop?

2 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Webtopul este de fapt un control panel, poti sa iti faci niste scurtaturi acolo, ai cateva jocuri acolo si cateva aplicatii. Nu este un sistem pe care sa il folosesti ca si desktop-ul. Pur si simplu iti creezi niste site-uri si le lucrezi. bafta

| HVI a răspuns:

Poti pune numai chestiile permise de site. E un desktop ce-i drept, dar e unul restrictionat la anumite lucruri.