| anonim_4396 a întrebat:

Am un sony ericsson k750i, exista o combinatie de butoane sa resetez totul (nu pornit ) oprit, cum e la nokia?

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/ -> fa cont, si cauta aici la sectiunea telefoane, au acolo toate telefoanele posibile, tips&tricks, te invata cum sa il resoftezi acasa...

daca nu ma insel K750i este platforma A2, si singura modalitate de al faca ca nou (d. p. d. v. al softului) este sa il resoftezi, dureaza maxim 5 minute si nu este greu (daca iei softurile care le dau ei acolo pe forum, si daca urmezi pas cu pas indicatiile lor)

iti recomand sa citesti acolo, pentru ca acolo am reusit sa repar multe telefoane acasa, si am reusit sa resoftez si k750i;)