| MaNDwN a întrebat:

Am un Sony Ericsson k750i si nu mi se mai porneste. imi puteti spune cum sa il repar? sau sa reinstalez sfoftware pe el? daca da, de unde o iau?

4 răspunsuri:
| LegoLegolas a răspuns:

Cauta pe Google ca pe pagina sonyericsson.com nu o sa mai gasesti ca acum e doar Sony fara Ericsson.

| Ekcstsy a răspuns:

Daca nu iti mai porneste cum sa bagi software nou pe el? poate e bateria incearca cu una noua poate cea actuala nu tine curent in ea.

| ByaNca26 a răspuns:

Nu mai poti face nimic. ai umblat prea mult pe el incat s-a stricat acumulatorul. trebuie sa-ti cumperi unul nou. mi s-a intamplat de 4 ori. imi pare rau. fundita?

| MaNDwN explică (pentru ByaNca26):

Am incercat si cu alte bareri, si cu alte incarcatoare! nu e asta! cred ca picat software-u la el. nu stiti de unde il descarc si reinstalez?