| limechild3 a întrebat:

Am un telefon galaxy gio stiti de el si am un blocaj cu desen, am uitat desenul si am incercat de vreo 30 de ori dupa care mi-a aparut o alerta: sa ma conectez la contul google pentru a debloca telefonu...bag username-ul bag parola si apoi mi se sterge parola si-mi zice ca e gresita dar am incercat de mai multe ori asta si nu merge plsss vreau si eu cat mai repede un raspuns

1 răspuns:
| BePreetyAna a răspuns:

Trebuie sa fii logata si daca nu iti merge ....mergi la unu care stie sa umble pe telefon adica daca e de la Vodafone megi la un centrusi ti.l fac ei