| andreea4ever a întrebat:

Am un telefon motorola, cu cartela de orange.Cum pot schima limba? Vreau in romana! Dar in lista nu este romana.Se poate schimba?

Răspuns Câştigător
| Bteen a răspuns:

Da se poate, te duci la un service de telefoane dai putini banuti si se rezolva.Singura nu prea cred ca poti. Bafta!

8 răspunsuri:
| ruxybelle a răspuns:

Nu se poate schimba...

| costymaximus a răspuns:

Da, la un service

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca ai cautat pe undeva la setari si nu ai gasit romana asta inseamna ca nu are din cate stiu eu si merge numai in engleza:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In engleza fiind limba cel mai usor de inteleshappy

Shin
| Shin a răspuns:

Trebuie sa-i faci un update de soft cu limba care o doresti. Trebuie sa mergi la service.
Numai bine, Shinwinking

| dia_2587 a răspuns:

Daca nu ai limba romana in setarile de la telefon, du-te la un service.

| Criss_9383 a răspuns:

Da, trebuie sa-l decodezi si eu am patziit la fel

| Criss_9383 a răspuns:

Da,trebuie sa-l decodezi si eu am patziit la fel