| Gb_Matei_1997 a întrebat:

Am un telefon Samsung J5 il am aproape de un 1 jumate. Dar de cateva zile a început să meargă mai greu, chiar si cand intru pe internet merge mai greu. când scriu la tastatura se blochează. De ce oare? Ce pot sa să meargă mai bine?

7 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Se supra incalzeste. Incarca-l pana la 80% si lasa-l 1-2 zile deconectat.

| thegodfather12 a răspuns:

De la folosit prea mult... Sunt facute oricum sa se strice dupa un timp ca sa cumperi altul...

| 3urop4 a răspuns:

Cel mai probabil se supraincalzeste, daca umbli pe el cand e la incarcat asta ii poate afecta soft-ul

Răspuns utilizator avertizat
| Oanaysia a răspuns:

Deci suna la 777 daca esti la abonabent e gratis daca nu pretul unui miut este de 1 leuin md. Vorbeste cu un consultant, el sigur te va ajuta dar petru aceasta trebuie sa urmezi instructiunile robotului.Succes

| mihai69 a răspuns:

REset to factory.
Plus dezinstalare câteva aplicații pe care nu le folosești.