| enam2000 a întrebat:

Am un telefon Samsung S3100, si as vrea sa stiu daca pot vedea videoclipuri in format mp4? Doresc sa mentionez in instructiunile acestuia, este indicat faptul ca suporta astfel de format... dar atunci cand vreau sa dau play imi apare mesajul: "continut nerecunoscut"...de ce? Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Nu e vb de card de memorie, descarca de pe net cu telefonul un player(o aplicatie care deschide fisiere mp4). doar asa o sa mearga! sut multe pe net, vezi tu care merge ca nu ti se potrivesc toate pentru samsung

3 răspunsuri:
| lolwut a răspuns:

Asigura-te ca e in format MPEG4 (MP4) sau 3gp

| luminita75 a răspuns:

Poate trebuie sa ii atasezi un card de memorie.

| Bereczki_Florin_1996 a răspuns:

Cauta un program de conversie pentru fisiere VIDEO si alege format MP4 cu video size 177 x 144, daca video size e mai mare vei primi acel mesaj de eroare.
Nu ai nevoie de playere si alte tampeni ce citea-am mai jos.
Functioneaza garantat orice clip cu aceea dimensiune.Bafta