| Reek54 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson Spiro w100i, cumparat nou.
Informatii despre el : http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_spiro-3267.php
Probleme : Cateodata cand fac poze. se restarteaza :|, iar cand trimit anumite chestii de pe el in pc prin blutuf, imi trimite 5/6 fisiere si apoi se blocheaza. trebuie sa apas pe un buton si isi da restart. :|
Ce pot sa sa-i fac?
De ce face asa?
Credetima... ma abtin cu greu sa nul pocesc. la cati nervii imi face.

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Nu ai decat sa mergi cu el la garantie si ti-l vor schimba...din ce spui tu are probleme soft din nastere!

1 răspuns:
| Reek54 explică:

Nu mai are garantie, eu l-am luat nou. dar de la cineva