| Reek54 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson Spiro w100i, cumparat nou.

Informatii despre el : http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_spiro-3267.php

Probleme : Cateodata cand fac poze. se restarteaza :|, iar cand trimit anumite chestii de pe el in pc prin blutuf, imi trimite 5/6 fisiere si apoi se blocheaza. trebuie sa apas pe un buton si isi da restart. :|

Ce pot sa sa-i fac?

De ce face asa?

Nu imi spuneti sa ma duc la garantie, pentru ca nu mai are.

1 răspuns:
| shnako a răspuns:

E prost. Ti-ai luat un telefon ieftin si te astepti sa mearga perfect. Imposibil. Nici alea scumpe nu merg perfect, d-apai astea ieftine.

Pe scurt, n-ai ce-i face. Poti incerca un restore to factory settings daca are SE asa ceva, da mici sanse sa mearga si pierzi tot ce ai in el. Si e bluetooth, nu blutuf.