| Reek54 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson Spiro w100i, cumparat nou.

Informatii despre el : http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_spiro-3267.php

Probleme : Cateodata cand fac poze. se restarteaza :|, iar cand trimit anumite chestii de pe el in pc prin blutuf, imi trimite 5/6 fisiere si apoi se blocheaza. trebuie sa apas pe un buton si isi da restart. :|

Ce pot sa sa-i fac?

Nu imi spuneti sa ma duc la garantie, pentru ca nu mai are.

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Dezinstaleaza toate themele(opreste doar una sau 2 pe care le folosesti) jocurile si app in special cele in format.jar, sterge/muta muzica si toate documentele din memoria tel pe card si/sau in pc.
Trebuie sa faci putina curatenie in el altfel softul devine din ce in ce mai instabil pana crapa si nici cei de la service nu-l mai poate repara!

| solumaam a răspuns:

Ti-am mai raspuns o data la aceea-s intrebare ...mergi la service sa ii faca o resoftare pentru ca ai probleme de soft la el si numai asa o rezolvi!

Răspuns utilizator avertizat
| Ana213 a răspuns:

Se numeste,, bluetooth" iar problema ta e softul, te costa 30 de lei la un magazin de specialitate.