| 1Q a întrebat:

Am un video si vreau s afac in power point sa intre mai intai scris apoi video si sa aiba si muzica(care o pun eu) da vreasu sa mearga pusa pe youtube cum trebuie s afac va rog spuneti-mi dau funda, daca va juta vreau s afac ceva de genu asta
http://www.youtube.com/watch?v=Q_hiv1R81Tw&feature=relat ed

1 răspuns:
| quintron a răspuns:

Ca sa intelegi ce vrei tu ~~trebuie sa desfaci filmul sa fie gen poze il setazi cum vrei cu scris ...pe urma il pui la loc ca si video! sau mai inveti putin office ca nu e asa simplu! oricum bafta