| adrianpetrican a întrebat:

Am un virus care ma chinuie! Imi tot deschide firefoxul! Cum scap de el?

3 răspunsuri:
| Iliuta69 a răspuns:

Depinde ce windows ai ti-as recomanda sa iti bagi datele importante pe un usb si sa resetezi windowsul din setari daca ai windows 8.1 sau 10 sau 11 cauti in search bar reset si iti apare optiunea automat si daca nu sti poti cauta pe Youtube how to reset windows 10 from settings si pe viitor fi mai atent ti-as recomanda sa ai windows defender activat sau sa ii faci updateurile pentru ca si eu folosesc windows defender si nu nici-un virus