| andreylaur a întrebat:

Am un virus pe mess care tot trm massuri singur.cum il scot?

8 răspunsuri:
| rolly14 a răspuns:

Am avut si eu virusul ala trebuie sa pui antivirusul la treaba daca este bun de ceva eu de ex. am ultima verrsiune a antivirusului AVAST si este foarte bun daca ai 2 anti virusi trebuie neaparat sa stergi unul din ei pentru ca ei in loc sa se ocupe de virusii din calculator se bat reciproc si cand ii pui la treaba iti arata ca ai pc-ul curat in fine la mine asta a fost situatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windowswinkingeste cea mai sigura si cea mai putin riscanta cale de a scapa de acestawinking.

| JeSa a răspuns:

Iti formatezi PC-ulwinking, nu mai asa vei scapa de virus.happy

| cosmon a răspuns:

Descarca un kaspersky trial si scaneaza pc cu el, te va scapa de orice virus, incearca si pe blogul http://www.faravirusi.com/ in general prezinta solutii de dezinfectare pentru virusii luati de pe internet, chiar si astia de pe messanger!

| alecs871 a răspuns:

Daca intri pe toate link-urile, si lasa-ma sa ghicest, ti-a aparut de cand ai dat un click pe un link trimis de cineva, care are si el virusul, si in mass scria ceva de genul o, cunostii? sunt sigur ca o cunosti, uita-te si tu, iti aparea un link, ai dat click pe el, ti-a spus ca trebuie instalat un program ca sa vezi videoclip-ul si in momentul cand ai dat click sa se instaleze ti-a intrat si virusul in calculator. Se poate scapa de virus si fara sa reinstalezi windows-ul, mi-a zis un tovaras ca avea si el, si a intrat pe undeva prin folderul cu yahoo si a sters ceva de pe acolo, cel mai bine e sa chemi la tine pe cineva care stie sigur care e problema, sau sa iti faca calculatorul de la el, cu team viewer.

| ForteGames a răspuns:

In rimul rand pui av-ul la treaba! In al doilea rand ii dai iggnor de la cel care vine meassul ala stupid ce il trimite virusu automat, ca sa nu te mai enerveze! Si cam atat! Am patit si eu asta odata, si asa am facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai reusit?
daca stie cineva spuneti-mi si mie pe lorenana83 va rog