| Available a întrebat:

Am un Vodafone smart 2 cumparat de ieri. cum pot sa programez aparatul foto ca sa pot sa fac poze? am cautat in tot meniul si nimic. si mai am o problema. modelul de deblocare. inainte imi aparea liniuta aceea verde cand faceam modelul. acum numai imi apare deloc big grin sa inteleg ca e primul defect deja?

1 răspuns:
| MoiseIonutz a răspuns:

Nu poti sa programezi aparatul! poate sa gaseti o aplicatie! pentru a doua problema intra la setari-loc si securitate-configurare blocare ecran si ai acolo diferite moduri prin care sa blochezi ecranul!