| Andrey550 a întrebat:

Am un Xbox One S nou cumparat de 1 sapt din Altex, dupa ce il opresc se mai aude cam 2 min de la Blu Ray ca si cum ar citi Cd dupa care se opreste. Este normal?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e normal. Nici al meu nu se inchide imediat. Decat daca il scot din priza.
Cateodata mai ramane on, daca iau vreun joc free de la gold, ca am setat sa downloadeze chiar si daca e inchis. Si ramane becu si palpaie asa, dar el e stins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu de la ce, dar tind sa cred ca este cooler-ul, care porneste un pic mai tare apoi se opreste cu totu.