| giana2ingrid a întrebat:

Am urmat uni dintre pasii pe care iau amintit cei doi... s-ar zice ce leptopul are bluetooth incorporat... ma mai complic cu usb? deci am instalat si drivere si degeaba... poate altcineva are vreo idee de ce nu functioneaza multumesc!

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Daca nu merge nici cu drivere probabil are probleme! Ai instalat driverele si apoi ai apasat butonul? Incearca sa folosesti Win7 Ultimate ca sa nu mai ai probleme cu bluetoothul. Oricum ca viteza de transfer usbul este net superior decat bluetooth-ul!

| Ady00pk a răspuns:

Incearca Start>All programs>Accessories>Comunications>Bluetooth asta daca gasestitongue daca chiar are bluetooth il vei gasihappy