| FuegoJr a întrebat:

Am vazut azi pe Music Channel o aplicatie pentru. mobil care de ex. pui telefonul in fata cuiva si il vezi dezbracat laughing Stie cineva unde o pot gasi? Pe un site ceva.

PS: Nu imi ziceti sa o iau de la ei ca n-am bani rolling on the floor

4 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Nu exista o asa aplicatie. Stai linistit, ca probabil e un filmulet flash care se tot repeta.

| FuegoJr explică:

Mdeap. Am aflat e fake. Am vazut pe mai multe site-uri. Multumesc tutur carorara mi-au raspuns!

| Progeniturã a răspuns:

E doar pentru. Iphone

| Lisa a răspuns:

Daca pe tine in asa hal te-au pacalit atunci ia-ti un McCuisor de la McIncalt. Are basini cu junghiuri in el smug.