| alisscrazy a întrebat:

Am vazut ca unii isi pun scris pe poza.
Cum imi pot pune si eu? va roggggggggggg ajutati-ma vreau sa imi pun numele pe poza si nu pot cine da primul raspuns si corect primeste fundita :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Îţi voi da un program online, şi anume Picnik.
http://www.picnik.com/
Dai click pe"upload a photo", pui ce poză vrei, din calculatorul tău. În partea de sus dai click pe "create", şi îţi apar acolo nişte "categorii":featured, effects, text etc. Tu dai click pe text.Selectezi tipul de scris, scrii în dreptunghiul alb textul care vrei să fie pus pe poză şi dai "Add". Sper că vei reuşi! Succes!^.^

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi se poate face folosind un program. Cel mai popular este Photoshop dar eu îţi recomand ceva mai accesibil unui începător şi anume GIMP, care este similar celui de mai sus dar mi se pare mai prietenos cu utilizatorul şi plus de asta este şi în Română. Succese

| Nokitochikushi a răspuns:

Ce cu atatea programe ma... deci, dai clic dreapta si dai la " deschidere cu" eu zic in romana ca pc meu e in romana si alegi acolo paint.
e programul ala care desenezi cu el.
si vezi ca ai o litera undeva si apesi pe ea si apoi dai clic pe poza unde vrei sa scrii si scrii ceea ce vrei sa scrii si salvezi modificarea.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ia si tu un program
photoshop
photoscape

| RiRi5846 a răspuns:

Ori prin paint ori prin diferite programe ca asta: http://download.cnet.com/......03122.html (dai dawnload)

| Dèzÿ_3997 a răspuns:

!
1. poti folosi diferite programe care trebuie cumparate/downloadate : ex. Photoscape, Photoshop.
2. poti folosi si diferite situ'ri online: ex. www.picnik.com
Sper ca am ajutat;;). Fundoi? :>

| alisscrazy explică:

Merci mult andreea raspunsul tau este castigator te mai astept sa raspunzi si la celelalte intrebari poate vei deveni din nou castigatoare