| xibalba a întrebat:

Am vazut ca unii utilizatori isi modifica raspunsul dupa ce l`au publicat. Sau isi reediteaza intrebarea. Am cautat mult timp butonul magic de reeditat si nimic. Imi dati o mana de ajutor si imi puteti explica cum pot sa modific un raspuns pe care deja l`am postat?

Răspuns Câştigător
| blue_butterfly a răspuns:

happy Sunt experta in reeditari. Ori imi mai vin idei ulterior, ori mai citesc despre user si-mi dau seama ca nu i-am dat raspunsul potrivit si atunci editez raspunsul. Trebuie sa dai click pe "Raspunsurile mele" si daca inca iti apare un buton rosu"Editeaza" dai click pe el si editezi raspunsul.

4 răspunsuri:
| xibalba explică:

@gagico, mersi multbig grin

| blue_butterfly a răspuns:

Cu placere!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da! Un raspuns superb pe care eu de mult doream sa îl stiu.

| antonia09 a răspuns:

Buna,
In primul rand trebuie sa astepti un pic pana cand iti apare postat raspunsul/intrebarea si apoi intri la raspunsurile mele/intrebarile mele si in dreptul lor acolo unde scrie aprobat de obicei este si magicul buton editeaza pe fundal rosu.
Acest buton nu va ramane activ foarte mult timp si daca tu la intrebarea/raspunsul respectiv nu doresti sa faci nici o modificare la urmatoarele intrari in cont vei remarca ca nu mai exista.
Si oricum de fiecare data cand postezi o intrebare/raspuns esti intrebat daca poblici sau doresti sa il editezi.
Sper sa iti fi fost de ajutor. Pa pa