| seby123 a întrebat:

Am vazut la anumite persoane pe calculator ca sageata de la mouse arata astfel straluceste etc.Asta stiu! Dar nu stiu cum a facut cand dadea click aparea niste cercuri in jurul sageatei Va rog mult astept Raspuns! Ms Pt timpul acordat acestei intrebari

Răspuns Câştigător
| beautiful a răspuns:

Este vorba despre windoxul pe care il ai.

7 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Pai sunt diferite programe cu care poti face asta. incearca sa cauti pe net sau de exempku fara nici un program poti sa faci din calculator.succes kiss

| virusel a răspuns:

Poti sa iti schimbi sageata astfel:Control panel-Mouse-Pointers-Browse si acolo iti schimbi cum vrei tu

| seby123 explică:

Cine Vra sa ma ajuta si are inima mare sa dea add la id seby_vsl si sa intre in pc la mine cu tw 5 Ms mult Primeste si o fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu sunt setarile mouse-ului care sunt in control panel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sa cauti pe net si o sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cauta pe net si ai sa gasesty sa modyfycy ok sa cautysad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur da cica dar totul se face din control panel mouse se pe ak