| Decembrie a întrebat:

Am vazut la mai multi utilizatori de youtube ce incarca videoclipuri pun pe videoclip sa apara ceva scris gen : "Aboneaza-te pentru mai mult" dai click si te redirectiolneaza sa te abonezi la acel channel! Exact ca in urmatoru video : http://www.youtube.com/watch?v=CCHE9dfrFbY&feature=plcp

Spuneti-mi si mie cum fac asta va rog, dau funda mare!

Răspuns Câştigător
| manolo a răspuns:

în primul rând trebuie să ai un cont pe youtube. Dacă deja ai asta, atunci treci la paşii următori:
1 - te duci la "încărcări", alegi videoclipul uploadat de tine şi dai "modificaţi"
2 - în taburile de sus te duci la "adnotări" >>>adaugă o adnotare" >>>în dreapta selectezi felul adnotării, la ce secundă să apară şi adaugi textul tău în căsuţa respectivă
3 - bifezi căsuţa "link" şi în loc de "video" ce-ţi apare acolo, selectezi "abonaţi-vă"
4 - Introduci numele tau de utilizator şi dai sus în dreapta "publicaţi"

poate nu am fost foarte clar în exprimare dar sper să înţelegi. Baftă!

2 răspunsuri:
| manolo a răspuns:

Nu pot să îţi trimit mesaj deoarece sunt junio, dar să şti ca poate să fie foarte încărcat serverul lor sau pot să apară unele erori. Nu am făcut decât vreo două adnotări dar mi-a mers după câteva încercări. Mai revino şi vezi dacă poţi face. Îţi urez baftă şi sper să poţi rezolva problema. Nu cred că de la tine este problema ci de pe serverele lor.

| Decembrie explică:

Ok, mersi!