| Blindeye a întrebat:

Am vrut sa șterg doar o poza salvata de pe fb și din greseala am șters tot folderul. Cum le recuperez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poza a fost salvata intr-un folder din pc/laptop si ai sters din greseala tot folderul, dai click pe cosul de gunoi(Recycle Bin). Cauti acolo folderul si ii dai restore.(Prima din lista) Daca ai un orogram de curatare si ai scanat cu el si curatat, program gen Ccleaner, nu mai gasesti folderul deoarece acel program arunca si cosul de gunoi si nici cu mama restore windows nu mai recuperezi nimic.

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Din Facebook nu se pot recupera daca au fost sterse, indiferent ca sunt poze, text, muzica, indiferent ce postezi, o data sterse, raman sterse, singura solutie este sa le mai ai in calculator si sa le incarci iar, daca nu le mai ai nici in calculator sau pe telefon, stick, etc. atunci nu mai exista solutii din pacate!

| Kaℓi a răspuns:

Cauta in Recycle Bin.

| BeeBia a răspuns:

O data folderul sters, sters ramane.

| Doridd a răspuns:

Rip folder :v Daca ai sters tot folderu, poate e in cosu de reciclare (Recyle bin- nu situ daca am scris bine, nu-s bun la engleza) daca ai golit cosu, nu mai ai cum sa recuperezi folderu

| WestsideMTFK a răspuns:

Poti daca faci pasul asta, tot ce trebuie sa faci este sa dai recovery to windows cu o zi in urma:p)

| Claudu a răspuns:

Nu mai poti... funda!