| anyhylator a întrebat:

Am windows 7 pe laptop si as vrea sa-l reinstalez sau sa-i dau un,, repair", refresh" etc deoarece am vazut ca se cam blocheaza. Cum fac? nu am CD cu windows, ma gandesc ca are el un asemenea program sau poate conectat la retea se reinstaleaza, dar nu stiu cum sa fac, astept detalii.

2 răspunsuri:
| adidass a răspuns:

Downloadezi windowsul de pe net si il scrii pe CD, apoi pornesti instalatia si atit, BAFTA!

| VladGH a răspuns:

Cauta in mapa Windows din partitia unde ai instalat sistemul de operare, vei gasi aplicatia Windowsului, ve porni aplicatia apoi vei face repair.