| pufulik a întrebat:

Am windows 7 si de fiecare data cand vreau sa descarc ceva mi se restarteaza calculatorul. Din ce cauza si ce este de facut? pls help me

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Mai mult ca sigur e posibil sa fie vorba de vreun virus dar ia in calcul si varianta de memorie RAM defecta. Cel mai bine ar fi sa incerci in "Safe Mode with network connection".

| trafikantu a răspuns:

Windows 7 cere 20 de giga liberi hard`ul unde instalat. daca nu are acei 20 de giga, iti poate aparea celebrul blue screen (eroare de ecran albastru) sau restarta.

| andreiyo50 a răspuns:

Instaleaza-ti un antivirus bun si scaneaza-ti calculatorul ca sigur ai vreun virus.

| SEAL a răspuns:

Nu e din cauza ca ai windows 7 cred ca e un virus