| littlemixerforever a întrebat:

Am Windows 7 si o camera Kinstone.Dar nu e compatibila cu windows-ul meu.De unde pot descarca driverele? Dati-mi un link va rog!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

De pe site-ul lor.Caută la support, dar dacă nu e compatibilă cu windows 7 nu prea cred că vei găsi derivere. Dacă tot vrei să o faci să meargă treci la oppen source(linux, BSD, solaris) pe astea mai ales pe linux și cel mai vechi dardware are driveri gata instaloați în sistem, numai printr-o excepție mare nu vei găsi driverii sau rămâi la xp.Succes

1 răspuns: