| StanIoanaMihaela a întrebat:

Am windows 7 Ultimate pe laptop si nu stiu unde e camera web ca sa fac si eu poze.Sunt sigura ca are camera web pentru ca am vorbit cu cineva pe videochat.Dau Fundita celui care imi va raspunde cel mai bine.

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Vezi daca e instlat driverul pentru ea, daca este activa.
http://servicelaptopbucuresti.ro/......tructiuni/

7 răspunsuri:
| SintSmekerulTpu a răspuns:

Iti trebuie driverele de la web care i-l găsești pe cf de la laptop sau pe net big grin

| K0sti a răspuns:

Adica tu nu stii ce ai in calculator? Daca are sau nu camera? Bravos!
"Sunt sigura ca are camera web pentru ca am vorbit cu cineva pe videochat"...aici te incurajezi singura? happy

Pe langa drivere, camera web are si o aplicatie, ca sa faci ce vrei tu! Ori o descarci, ori cauti pe net un soft dedicat. Sunt o multime!

| BogdanJrr a răspuns:

Buna, vrei sa faci videochat la cuplu?

| StanIoanaMihaela explică:

KOsty, eu știam ca TPU înseamnă toți pentru unul și ne ajutam intre noi, nu ne certam. Am cerut doar ajutorul pentru ca îmi era frica sa nu săsesc prostii pe net cu viruși și alte chestii. Dacă tu ești așa fitos, de ce mai răspunzi la întrebările celor cu nevoie neapărată de ajutor. PS: Termenii și condițiile TPU le-ai citit?

| StanIoanaMihaela explică:

Bogdanjrr lasa-ma cu videochat ul tău ca nu fac chestii cu necunoscuți. Mă crezi o parașuta?

| StanIoanaMihaela explică:

Mulțumesc foarte mult pentru toate răspunsurile voastre toate mi au fost de folos. Desigur mai puțin doua la care am mai comentat laughing va mulțumesc mult!