| Scorpio8012 a întrebat:

Am windows xp si am instalat interfata de windows 7. dar nu stiu cum sa arate din nou ca windows xp. ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Zoricutzu a răspuns:

Cauta in Start-programs-accesories-system tools-system restore si daca ai o data imediat inaintea instalarii temei da-i system restore la acea data ca sa revina la programele pe care le-ai avut instalate in ziua respectiva.

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

De obicei temele astea de win7 iti inlocuiesc fisierele sistem din windows xp, deci nu mai poate fi scos, decat daca reinstalezi windows. Is o mare prostie temele de win7 pentru xp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uninstalezi programul pe care l-ai instalat ca sa schimbi interfata. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa pui xp din nou? daca nu dai click dreapta pe dekstop si alege tema care iti place, este si xp. funda?

| Scorpio8012 explică:

Adii90vl am in cercat dar a ramas tot la fel.
si Antisifonarii am incercat si asta dar s-au schimbat doar barele de la casute si bara de jos atat.