| Roxss a întrebat:

Am windows xp si m-am cam plictisit de temele cum ar fi Windows clasic si Windows xp.Aiurea.Se poate sa-mi iau teme de vista? Daca da, cum, daca nu, multumesc.big grin

7 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Daca vizual vrei doar niste imitatii ieftine dupa Vista/7...deja ai primit raspunsuri mai inainte. Daca totusi ai un calculator ce crezi ca poate rula decent Windows 7 atunci nu ezita! Pe langa interfata grafica din Windows 7 dispui de si mai multe utilitati!

| GdX a răspuns:

Da poti sa iti iei teme de vista de pe urmatorul site: http://www.guimods.com/best-vista-theme-for-xp/

| nickolass25 a răspuns:

Salut. Pentru un Windows XP iti recomand sa iei un Vista Transformation PAck, sa il instalezi si dupa instalare, vei avea si teme noi care sa iti placa. Ptr download, intra la http://vista-transformation-pack.en.softonic.com/, da download si... sa speram ca iti va placea noua ta interfata XP-Vista.;) Bafta :) :D

| Username6 a răspuns:

Normal ca poti... poti sa iei si teme de Windows 7 nu doar de vista. Dai si tu un search pe Google si o sa gasestiwinking

| primaru a răspuns:

O descarci dupa net si dupa aceia o instalezii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google teme de ce windows vrei si descarcati cea careti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le iei, dar nu poti sa le activezi. De ce? Nu stiu