| cosmin986522 a întrebat:

Am world 2003 si 2007 dar cand deschid un referat si vreau sa modific numai merge. Nu pot sa scriu, nu pot sa sterg, nu pot face nimic in ele. Am reinstalat din nou dar degeaba. Cine ma ajuta?sad

2 răspunsuri:
| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Cand downloadezi referatul dai open with [world 2007] ok? si dupa trebuie sa.ti dea o chestie se face o bara galbena cu enable editing..si dai pe enable editing si asta ar cam fi...

| Zitronen a răspuns:

Incearca sa descarci 2008. Este o versiune mai noua si mai buna.
Numai bine happy