| Ionut_Timar_1983 a întrebat:

Amun un Apple macbook pro și im trebuie un aidiu de Apple store dar nu am telefon aifon și cine im face un cont

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Fa-ti ID cu Apple ala ce spui ca il ai, nu trebuie sa faci ID cu telefonul :)) iar aidiu de fapt este ID adica prescurtare de la -identity document-sau cum este in romana CI adica carte de identitate, doar ca in cazul asta este ceva online, nu este un card real.
Sa faci cont nu trebuie iphone :)) contul ala se face pe net, iar pe net poti intra cu orice calculator sau telefon.
Intri pe internet, www.apple.com intri acolo cu orice telefon sau calculator, vezi tu undeva scrie despre contul asta ce vrei tu.
Dar ca idee ce nevoie ai tu de cont de Apple? Vrei sa cumperi de la aia de la Apple store? Pai na asa faci, intri cu calc tau faci cont si aia e tot. Daca ai calculator si nu stii sa il folosesti, atunci cel mai indicat este sa inveti sa folosesti un calculator, apoi mai vezi tu:))

| Fleiby a răspuns:

Ma mir cum de ai scris "Apple" corect si nu ai scris ceva de genul "iepăl".