| deyutzzza a întrebat:

Apas Ctrl B da tot nu-mi apare toolbox-il de la gimp. ce sa fc sa-mi apara. ori unde dau clik sa-mi apara numi arare ce sa fc sa-mi apara

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pai toolboxul ăla apare de ficare dată când deschizi programul sau dacă tot nu îţi apare intă în instrumente şi caută-l pe acolo iar apoi intă la vizualizare şi de acolo bifează să îţi apară toolbox-ul.
La mine tot timpul apare când deschid programul(eu am GIMP Portabil)

| deyutzzza explică:

Nu-mi arata cand deschid programul ...intru si dau clik da tot nu-mi apare