| terminator_7004 a întrebat:

Apple iPhone 4 nare flash player? Atunci nu pot vedea filme de pe youtube? Atunci de ce mai are aplicatia youtube?

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Nu mai e ca la batranele exemple de la Nokia (6230). S-au schimbat multe de atunci.
Un lucru e clar. Daca ai telefonul ala nu o sa iti pui problema ca "iti lipseste ceva". laughing

| TheSkyNow a răspuns:

Aplicatia e pentru filmele de pe youtube, da nu se bazeaza pe flash, i o tehnologie mai buna intr-un fel.
Se pot vedea filmele de pe youtube perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu aiba player? si cel mai prost telefon din ziua de azi are un player video. Dar tu ai internet la telefon de vrei sa vezi Youtube?