| EmoKiDD09 a întrebat:

Are cineva windows 8 sau se pricepe bine la el? [Ma refer la erorile de la windows].

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uploadeaza un print screen cu erroarea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa scoatem noi informatiile cu patentul de la tine?

intrebarea 1 (are cineva windows 8): da
intrebarea 2(se pricepe bine la el): da

altceva?

| EmoKiDD09 explică (pentru anonim_4396):

Pai...La anumite programe/jocuri dau click pe ele s nu se deschid, nu apare nimic pur si simplu ori imi apare "programul respectiv" has stopped working.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmoKiDD09):

Pai dupa ce reinstalezi un sistem de operare este normal sa nu mai mearga niciun joc sau program instalat anterior.

daca totusi ai instalat corect, incearca sa dai "click dreapta > run as administrator" in loc de dublu click

| downdl a răspuns (pentru EmoKiDD09):

Mai e si chestia ca nu toate aplicatiile sunt compatibile cu windows 8 in afara de asta ..descarca-l din surse sigure

| adibas a răspuns:

Woau deci prostia ta maface sa ma sinucid" erorile " de la windows? WTF sunt errors si daca esti ratat sau retardat si nu stii sa instalezi windowsul iti da error`s si la cata prostie vad din ce ai scris acolo nici nu stii sa folosesti noua interfata a widnowsului

muriti ma astea care au pc si nu situ sa descarce un mp3 sau un videou de pe yt muriti huo