| andreisdas23 a întrebat:

As cauta si eu un sitre care ofera hosting Server de Counter Gratuit.Trebuie sa existe macar unul. Sau pe cineva cu care sa fac un server de Counter hostat.Am bani.am tot ..imi lipseste cineva care sa ma ajute cu pluginuri cu serverul cu astea. O sa fim owneri amandoi.Multumesc.Host cs gratis...nu spuneti ca nu exista ca gasesem odata un site dar nu-l mai stiu.Cum e si pentru siteuri host gratis trebuie si pentru cs.Pentru cineva care sa ma ajute add hertz_cs16 sa vorbm

4 răspunsuri:
| quintrixON a răspuns:

Sincer nu cred ca exista, adica totusi, nu e nimeni atat de prost sa tina un PC/server deschis pentru un server de CS, hostat gratis...

Du-te si tu pe comunitati care se ocupa special cu asa ceva, gen:

www.csreddevil.com
www.laleagane.ro
www.indungi.ro
www.cs-gothic.ro

etc.

| unknownn a răspuns (pentru quintrixON):

O sa ramai surprins dar exista, insa comunitatile acelea sunt din afara, in special din Russia. Exista foarte multe in Russia care se ocupa cu asa ceva, insa ai cateva limitari, iar daca intr-un anumit interval de timp nu populezi serverul, adios!

| sergiu266 a răspuns (pentru unknownn):

Frate fami si mie rost d-un site de la rusi care hosteaza gratuit ca am de unde sa-l populezhappy

| unknownn a răspuns (pentru sergiu266):

Cam tarziu tata, nu mai joc cs, dar o sa incerc sa vad daca mai gasesc site-ul acela.