| Angelsergiuboy a întrebat:

As dori o versiune de Nero simpla si utila pentru a scrie un DVD cu win7 pe 64 biti.

daca se poate si linkul cate un site de unde il pot descarca.

primul raspuns folositor primeste funda.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu îți trebuie.Ai deja un program de scriere DvD-uri în Windows; și de asemenea un program de scriere imagini butabile și nu numai.Vezi în programe la windowd dvd macker(ceva in genu îi zice, are un simbol specific). Succes

| Angelsergiuboy explică (pentru DeyCj):

Eu momentan am win XP si vreau sa-mi fac DVD cu win 7 pe 64 biti bootabil, nu cred sa am programu ala pe win XP.

| DeyCj a răspuns (pentru Angelsergiuboy):

Așa e nu îl ai.dar din întrebare am înțeles că folosești WINDOWS 7.Pentru xp recomand cd burner Xp.Necesită framwork 4 pentru a funcționa, dar este disponibil aici:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851
Cd burner Xp:
http://cdburnerxp.se/
Este ca și nero și poți scrie și ISO-uri cu el adică ceea ce te interesează să scrii un ISO butabil pe dvd.Succees

| xX988Xx a răspuns:

Nero 6