| phebsss a întrebat:

As dori sa imi cumpar si eu o camera foto digitala bunicica dar la un pret mai modest. Poate fi si la mana a doua, sa nu depaseasca insa 200 ron. Imi poate recomanda cineva un site?batting eyelashes

1 răspuns:
| claudiucop a răspuns:

La 200 lei ceva nou sigur nu ti iei. decat f proasta. iar cand vine vb de camere second nu iti recomand. un aparat cat de cat ok e de la 500 lei in sus. mai bine mai strange ceva si ia ti ceva calitate. unu mai bun de atat. e 1000 lei cu plus. depinde pentru ce vrei sa il folosesti nu ai precizat. succes oricum. uita te sa ti faci o idee de preturi si de dotari pe domo, flanco, etc. exclus okazii laughing bafta