| TheWolf13 a întrebat:

As dori sa stiu cum pot afla ce pentium am la calculator ( I, II, III, IV) stiu ca parca prin zona procesorului trebuie sa caut dar nu sunt sigur as dori sa ma ajutati ori cu un soft, sau sa imi ziceti in calculator la ce piesa sa ma uit ...Desigur Dau

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Nu cred ca mai gasesti calculatoare "pentium"...totusi zi-mi ce procesor ai ca sati zic ce calc ai

| alexutza121 a răspuns (pentru Narcis2007):

Imi spui si mie t rog procesorul este Intel celeron dual-core T3500 3,10 Ghz astept raspunsul multumesc!

| Narcis2007 a răspuns (pentru alexutza121):

4 sau mai sus

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cam un 3 spre 4

| dany1219 a răspuns:

Intra in my computer

| Mişu_7703 a răspuns:

My computer - click dreapta - properties

| TheWolf13 explică:

Procesorul este INTEL CELERON 440