| ursy a întrebat:

As dori sa stiu daca pot sa upgradez un dvd player anume "Shov DVX-2110" sau daca pot cumva sa ii fac subtitrarea mai mare. Multumesc v-as fi recunoscator daca mi-ati raspunde. Daca da cum si cu ce.

1 răspuns:
| premamotion a răspuns:

Ai putea sa faci o upgradare cumparandu-ti un dvd player mai bun decat Shov...

Nu, nu este nicio posibilitatea oricum! Cat despre subtitrare, trebuie umblat prin setari, in caz ca este posibilitatea de a schimba marimea/culoarea caracterului.