| LoveIsLove4Ever a întrebat:

As vrea sa cumpar un sistem complet de gaming si as vrea sa il ansamblez chiar eu as vrea linkuri cu piese pentru un pc ideal de gaming cu sistem de racire cu apa pentru placa video, cpu, hdd si chipset, hdd de 1tb sata si dvd writer cu suport blureay disc tot sata, o placa de baza puternica, iar placa video sa aiba iesire vga, dvi si hdmi as prefera un link cu un wishlist caci nu ma pricep la shopping dar ma pricep la ansamblare

7 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Cat sa coste?

| DANI_1590 a răspuns:

Uite cam cea mai scumpa si cea mai buna varianta single gpu
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/708086/

| buzucan a răspuns:

Ce sa faci cu racirea pe apa? faci overclock?
un sistem d-asta e arhisuficient http://recomandare.info/sistem-gaming-procesor-intel-haswell.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te pe site la eMAGwinking

| LoveIsLove4Ever explică (pentru anonim_4396):

Un amarat de link cu un wishlist nu puteti sa dati. dadeam si funda pentru unu bun

| sltlp a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Ce buget ai pentru acest pc? Ai nevoie de monitor? La ce folosesti sistemul?

| Lynnfield a răspuns:

Nu poţi gasi instalaţie de racire cu lichid care să cuprinda pe toate la un loc, există, dar doar pentru procesor!
Tu vrei pc de gaming dar placa video sa aibă ieşire vga, preferintele tale nu se pot încadra într-un pc pentru jocuri, daca ar fi respectate o sa iasa un alt tip de pc pentru alte intrebuinţări!