| pisicutza1scumpii a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un iPod touch.Merita? De ce? Daca da, pe ce culoare :alb sau negru?

8 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Evident ca nu merita. Vrei un mp4 player iti iei unul ieftin si la fel de bun, pentru altceva exista calculator. Iphone incearca sa bage cat mai multe intr-un singur obiect doar ca sa ceara mai mult pe el (hence Iphone - 1000 Euro).Nu uita un lucru:Cu cat mai complicat cu atat mai putin fiabil si mai multe ce se pot strica.BANI ARUNCATI. Vrea sa fie Maybach-ul telefoanelor si cere preturi de 8 ori mai mari,care evident nu se justifica. Vrei sa iei,arunci banii doar pentru ca vrei, nu pentru ca se merita.Ei le fac lucioase si foarte subtiri sa va ia voua, fetelor ochii, si voi una doua formati coada, si abia ajunsi acasa va uitati la Totalul de pe bonul de casa.Parerea mea nu, nu se justifica.Nu-ti trebuie email pe mp4 player, are o baterie de 1030 mAh carei EXTREM DE SLABA si sigur tine doar 30 min-1 ora din cele 8 care zic eu de aratat video.Telefoane au mai multi mAh decat asta.(mAh e cantitatea de curent care poate intra intr-o baterie).Un telefon obisnuit are in jur de 1600, un mp4 player ar trebui sa aiba in jur de 2500-3000 si maximum au camerele digitale de la 3000 in sus.E penibil.E doar cenusareasa in haine de printesa, nu se merita.

| mola a răspuns:

E foarte bun, alb e frumos.

http://www.youtube.com/watch?v=JRZRe_uPHms

| Deliα a răspuns:

Da deoarece e eficient si pe alb deoarece e mai deosebit.p.s: urasc culoarea neagra

| BuGz a răspuns:

IPod-ul este foarte ecient si practic
dar as recomanda unul pe negru ( este mai usor de intretinutwinking )

| raducuu a răspuns:

Merita foarte mult(e ca un iphone de pe care nu poti sa sunibig grin) iar eu mi-am luat pe alb si e foarte mistobig grin

| pisicutza1scumpii explică (pentru raducuu):

Ma-i convins, dar exista aplicatie de downladat video-uri de pe you tube?

| blondyna9o a răspuns:

Daca iti iei un ipod touch 4 nu vei regreta. Are ecran repita procesor puternic si este foarte subtire. Cat timp nu il vei scapa de multe ori pe jos nu o sa ai nici o problema. Alb e mai misto :) Uite si review http://www.youtube.com/watch?v=j5EXvZFQsFs.funda? Funda?

| ALEXE112 a răspuns:

Negru si merita este foarte bun.