| yonut98 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou si as avea doua in vizor: LG Optimus L7 si Sony Ericsson Xperia Arc S.
Nu o sa dau link-urile de la telefoane pentru ca sa nu para ca fac reclama. V-as ruga sa intrati pe GSM arena si sa va uitati la specificatiile celor doua telefoane si sa ma sfatuiti.
Va multumesc!

1 răspuns:
| Ciprian_Alex_1992 a răspuns:

SAlut! Eu te-as sfatui sa iti iei Sony Eericsson xperia Arc S.De ce? E mai rapid, face poze mai bune, te poti uita lejer la filme pe el.Iti spun ca Arc s merita mai mult(pretul este la Arc s un pic mai mare)dar merita