| darkcloud256 a întrebat:

As vrea sa imi fac un blog, dar nu stiu despre ce sa scriu in el. Niste idei? Dau funa.

5 răspunsuri:
| JenniferJannet a răspuns:

De ce iti faci daca nu stii ce sa scrii?

| JenniferJannet a răspuns:

Viata,dragoste,tristete.gasesti tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti scrie despre o gramada de chestii.despre moda, destinatii de vacanta, ceva date istorice(cum ar fi reactorul 4 de la cernobal),despre animale,vedete chiar,specii pe cale de disparitie, incalzirea globala chiar, si multe alte chestii care chiar se citesc pe net. funda?puppy dog eyes

| white02 a răspuns:

Poti sa il faci ca un jurnal, scrii prin ce treci zilnic

| darkcloud256 explică:

Multumesc de idei, am inceput deja sa lucrez la el http://darkcloud3256.blogspot.com/.