| scorpionalb a întrebat:

As vrea sa ma conving si eu forumgratuit e bun sau nu e bun?

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

In primul rand forumurile sunt din deceniul trecut.
acum fiecare persoana care are ceva de zis isi face blog si il utilizeaza.
forumul gratuit in general este gazduit pe o adresa la care tu nu poti sa ii faci nimic (mai exact ii poti da jumatate de nume) iar softul folosit este limitat iar tu nu poti face nimic sa scoti aceste limite.
Dar daca insisti sa iti faci forum cauta o gazduire gratuita (nu gazduire de fisiere) si pune un forum la care poti sa ii faci tu ce vrei.
De asemenea adresa web la care va fi disponibil ii vei putea da tot jumatate de nume deoarece vei primi probabil un subdomeniu dar care poti sa il transformi intr-un domeniu folosind. tk care este gratuit daca ai minimul de vizitatori lunari.
sper ca ti-am ofeit informatiile necesare. daca ai nevoie de altele poti folosi google sau ma poti contacta.
O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat
| iony_2997 a răspuns:

Da esti chiar foarte bun uite un forum facut de mine
http://xtremeforum.nstars.org/forum momentan inca sunt in luru cu el dar uitete pe el;)

| YoNu7zZ a răspuns:

Forumgratuit este un site destul de bun, dar spune tu nu este mai bun TPU?laughing

| timis2009 a răspuns:

Salut mai bine faci pe ucoz sit e fain da e pierdre de timp asa mi-am pierdut 2 luni pentru nimic nu te alegi cu nimic crede-ma