| Laurretta a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un samsung C3300 hello kitty. ce parere aveti? e bun?
p. s. dupa pret mi se pare ca nu e asa de bun (90€)

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna.
Eu am un prieten care are Samsung C3300 (evident nu versiunea Hello Kitty) si el e foarte multumit de el. Touchscreen-ul merge foarte bine, are o gramada de aplicatii interesante + una care te ajuta sa-l gasesti daca iti este furat si multe altele. Il are de peste un an si inca nu a avut probleme cu el. Muzica se aude foarte bine in castile care vin in pachet cu telefonul. Si pretul chiar nu e mare pentru ce stie sa faca (desi se gaseste si mai ieftin de 90Euro): http://goo.gl/oh4Hh si ai si transport gratuit si plata la livrare daca vrei. Succes;)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PetreConstanta a răspuns:

Ai dreptate ia-ti la 900 eur

| angy_2105 a răspuns:

:O:O e foarte frumos, dar mai bine nu.nu crd ca este asa de bun.

| miha90z a răspuns:

Nu`i cine stie ce telefonul. am avut ocazia sa umblu pe el si nu m-a impresionat cu nimic. mai bine mai strangi bani si iti iei un telefon mai bun.
ps: colega mea vroia neaparat telefon cu touch screen si si-a luat telu acesta si dupa o saptamana plangea ca s-a grabit si ca ii pare rau!