| smashalex a întrebat:

As vrea sa modez un playstation 2... Am vazut la altii ca modau doar cu un CD Black... ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Abia ce ziceam. Daca nu ai un prieten cu o consola deja modata nu ai sanse. Daca aveai un prieten cu o consola mdodata, modai cardul si veneai cu cardul la a ta, si daca era din seria 7xk sau mai mica iti mergea.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca mai ai un prieten cu consola modata, ai sanse sa o poti moda cu card. Altfel, de la 0, nu ai sanse.

| smashalex explică (pentru sltlp):

Am si card, dar cum o pot moda cu card? da-mi un tutorial

| sltlp a răspuns (pentru smashalex):

Abia ce ziceam. Daca nu ai un prieten cu o consola deja modata nu ai sanse. Daca aveai un prieten cu o consola mdodata, modai cardul si veneai cu cardul la a ta, si daca era din seria 7xk sau mai mica iti mergea.