| angel22 a întrebat:

As vrea sa raspunda persoane care acceseaza site`ul bestwap.ro ...deci intrebarea e : ce inseamna cand te "baneaza" cineva?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Adica te priveaza de anumite privilegii. Depinde cine iti da ban si la ce nivel. Daca administratorul sitului iti da ban, iti interzice sa mai participi la activitatea sitului, sa postezi mesaje, sa comunici cu membrii sitului. Daca un membru dintr-o comunitate, retea sociala, etc. iti da ban, inseamna ca te blocheaza si nu il mai poti contacta.