| Alexa1313 a întrebat:

As vrea sa stiu mai multe programe, gen Vlc player, media player ca sa pot vizualiza video-urile de pe calculator mai bine.Ca astea doua programe nu imi merg deloc. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Normal că nu.Ai instalat playerele dar codec-urile pentru ele nu. Dacă ai Windows 7 încearcă Windows 7 codeck pack și apoi o să poți vedea orice film cu Windows Media Player.Nu apela la idioțenii ca Km Player și în special BS player.Aceste cretinătați cibernetice nu fac nimic altceva decât ceea ce ți-am recomandat, ba din contră cu așa ceva îți vei umple calculatorul de viruși și adware deoarece aceste programe crează beșe de securitate reale în sistem, nu comerciale.Succes

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

BS Player

| SouLIce a răspuns:

BS player
GOM player
PotPlayer
KMPlayer
Windows Media Player