| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cati Euro imi trebuie, ca sa pot activa netul pe mobil, si pentru cate zile este el valabil.Eu cand dau sa conectez la net imi apare "Failed to connect to the Internet
Go to operamini.com/help with your desktop browser or contact your service provider for Internet settings."

Ce ar trebui sa fac?

Pt cartela Cosmote big grin si pentru telefon nokia 5130 express music si nu am abonament

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

Imi cer scuze dar nu o sa te ajut mult stiu doar ca trebuie sa mergi si sa ti-l activezi nu ai vevoie de euro pe tell pentru ca se plateste in bani daca esti pe abonament doar daca esti pe abonament la cosmote de sigur oricum cred din cate stiu ca costa dublu sau triplu decat netu de pe calculator te rog iarta-ma dar nu stiu mai mult te pup succes numai bine si sarbatori fericite bye!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii la voi la Cosmote si astepti sa vorbesti cu un consultant.Iti va da toate lamuririle inclusiv setarile ptr.net.