| yuP a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca merge sa pun inca 2 gb pe ram la pc meu si daca ar fi mai eficient si ar merge mai bine... mai multe jocuri?
Imagine: http://img138.imageshack.us/i/fasrs.jpg/

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Daca suporta placa de ta baza poti pune.
dar uite-te la maxima de rami care suporta placa ta de baza inainte de a cumpara si de asemenea ce rami suporta.
ddr1, ddr2 sau ddr3

4 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Dc mai pui 2 gb p rami o sa iti mearga mai bine jocurile... gaarantat

| AcI a răspuns:

Degeaba iti pui ram daca nu ai palca video buna
Oricum rami iti poti adauga happy
Du-te mai bine la cineva care cunoaste mai bine
Iti spun ca un ram de 1 gb costa 120 de lei happy sau asa costa acum 1 an happy
Poti sa iti adaugi rami cate sloturi ai la unitate
happy
Deci sfatul meu du-te la cineva care e mai bun in domeniul asta happy

| Cristian55 a răspuns:

Tu ce crezi? Normal ca iti merg mai multe jocuri. bafta!

| yuP explică:

Deci e varza si placa video :-s?