| noName_8681 a întrebat:

As vrea sa sun o prietena in spania pe mobil. Nu stiti ce firma de telefoane ofera minute intr-un mod cat mai avantajos?

Răspuns Câştigător
| Bii26 a răspuns:

Vodafone.Eu sunt pe cartela Si mi-a dat 75 min de vorbit in alte tari.

6 răspunsuri:
| Same.User a răspuns:

Pai intai sa vedem, pe ce retea esti?

| deeitza a răspuns:

Cosmote este cel mai bun operator de tell sper ca te-am ajutat funda?

| ytalyanu a răspuns:

Poti vorbi mai ieftin dupa romtelecom fix sau dupa internet cu programul voip discount, vb cu aprox 5 centi pe minut, succes

| Baton a răspuns:

Daca suni catre mobil nu vei gasi nici o companie sa iti ofere minute gratuite internationale.
toate minutele internationale scrie destul de clar pe site. ul lor...se refera la internationale FIX nu si mobil.
asa ca nu prea conteaza de pe ce retea suni si catre ce retea suni.
probabil Vodafone si Orange daca sunt in spania atunci poti avea un tarif mai bunicel. oricum de costat te costa.

| Same.User a răspuns:

Am sa urmaresc subiectul astept sa postezi inapoi. @pif adevarat graiesti, dar sunt alte oferte si mai bune la Vodafone.

| noName_8681 explică:

Eu sunt pe Orange. dar am inteles de pe net ca digi telefon ar fi cel mai bun. Si Vodafone si Orange au min, dar se pot suna doar pe fix. si eu as vrea pe mobil